Choose a language
15 Years

Obchodní zástupce / Projektový manažer

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Staňte se součástí týmu stabilní české společnosti, zabývající se výrobou ekologických obalů z nasávané kartonáže. Máme téměř dvacetiletou zkušenost v oboru, mezi naše hlavní zákazníky patří Philips, Bosch, Panasonic, IKEA, Wilkinson a mnoho dalších. V roce 2023 jsme získali čestné uznání za inovační aktivity firmy ve Zlínském kraji.

Záleží Vám na budoucnosti naší planety, máte obchod v krvi a umíte komunikovat výborně v angličtině?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikace s novými a stávajícími zákazníky v rámci Evropy
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Technická podpora a konzultace u zákazníka
  • Zpracování obchodních nabídek
  • Účast na veletrzích v zahraničí i ČR
  • Vedení obchodních jednání, prezentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka úrovně C2
  • Praxe na obchodní pozici
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Dobré obchodní a komunikační dovednosti
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Profesionální přístup k práci

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební telefon, notebook, osobní automobil
  • Výuka anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Bonus 6000 Kč/rok na sport, kulturu a zdraví
  • Příspěvek na penzijní spoření 500 Kč/měsíc
  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Stabilita české výrobní společnosti

Máte zájem o tuto pozici?

Spojte se s naší personalistkou Lenkou Krejčí,
tel. +420 730 898 847
e-mail: personalni@tridas.cz

doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg